Studiuj w Jeleniej Górze!

Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie, Szkoła Filmowa w Łodzi – to tylko kilka przykładów uczelni wyższych, które wszyscy znamy. Tymczasem studiować można także w malowniczej Jeleniej Górze!

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu znajduje się wprawdzie w stolicy Dolnego Śląska, ale nie tylko. Otóż Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki mieści się w Jeleniej Górze, co znacznie ułatwia wielu studentom podjęcie nauki. Uniwersytet ten cieszy się dobrymi opiniami wśród studentów, a zatem nic dziwnego, że jeleniogórski wydział zyskuje coraz więcej chętnych.
Można zapisać się tu na studia I, II lub też III stopnia, a także na studia podyplomowe i liczne szkolenia. Z dokładną ofertą można zapoznać się na stronie wydziału, ale od razu podpowiemy, że licencjat uzyskacie tu m.in. z ekonomii, zarządzania oraz turystyki. Do wyboru jest też wiele specjalności – popularnością cieszą się m.in. następujące: Nowoczesny biznes turystyczny, Zarządzania zasobami ludzkimi, Rachunkowość i doradztwo finansowe czy też Ekonomia biznesu i doradztwo gospodarcze.
Z kolei w ofercie studiów podyplomowych znajdziemy m.in. takie kierunki, jak Bezpieczeństwo i higiena pracy z ochroną środowiska, Współczesna gospodarka cyfrowa – zarządzanie i testowanie projektów internetowych, Kadry i płace – prawo i praktyka. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą i wybrać coś dla siebie.
(KKw)